SVATBA 2024

Vítám vás tu, jsem Adéla. Mým radostným posláním je zachycovat krásné a magické okamžiky zamilovaných lidí. Tiše proplouvám svatebním dnem a hledám si emotivní příležitosti.

Pocity, emoce a kompozice jsou pro mě magnet a do svých fotografií se snažím předávat přirozenost. Společně s vámi ráda uchovám památku, která bude jednou zdobit vaše zdi, rodinná alba a nebo třeba instagramový profil.

Pokud jste se našli v mém stylu a líbí se vám má práce, budu moc ráda, když se mi ozvete. Pojďme si spolu nezávazně popovídat a třeba... vytvořit něco krásného. ♥

Mým domovem jsou České Budějovice, ale dojedu za vámi po celé zemi. A nebo ještě dál...

počet fotografií

Minimálně 400.

3 do 3

Do 3 dnů po svatbě vám odevzdám 3 portrétní fotografie.

doba dodání

Na všechny reportážní a portrétní fotografie se můžete těšit do 4 - 8 týdnů od svatebního dne.

Čím začneme?

Pokud si mě vyberete jako svatební fotografku, čeká nás necelý měsíc před svatebním dnem osobní nebo online setkání. Popovídáme si o vzájemných představách a přáních a organizačně vtěsnáme do vašeho svatebního harmonogramu romantické focení ve formě procházky v okolí.

Jak to celé probíhá?

Na vaší svatbě se snažím být nenápadným hostem s fotoaparátem. Nechávám se unášet vaším svatebním harmonogramem a jsem u všeho. Prožívám to celé s vámi, jen trochu tišeji. Schovaná a soustředěná za hledáčkem. ♥

Co si představit pod pojmem romantické focení?

Moc ráda vás doprovázím na procházku v okolí místa svatby, aby vznikly přirozené snímky, které zachycují vaši blízkost. Pracovně tomuto typu fotografování říkám "romanťárny". Na procházce jsme jen my tři (pokud je vaší svatby součástí i kameraman, tak čtyři:) a vy si můžete užít společné chvíle pospolu. Procházíte se, povídáte si, hladíte se... Snažím se, abyste se cítili příjemně a na můj fotoaparát zcela zapomněli. A jestli náhodou na takovou romantiku nejste, můžeme vyfotit třeba něco bláznivého. Jen se mi to nebojte říct. ♥

Kdy a jak fotografie obdržíme?

Fotografie odevzdávám na dřevěném flash disku a v neveřejné online galerii, kterou můžete jednoduše rozeslat mezi svou rodinu a přátele. Snažím se fotografie zpracovat do 4 - 8 týdnů od svatebního dne. Je nutné podotknout, že se může dodací lhůta neočekávaně prodloužit v případě komplikací jako je nemoc nebo nějaký technický problém. Ve všech případech jsem s vámi v neustálém kontaktu a situaci řeším.

Proč to tak dlouho trvá?

Fotografováním ve svatební den má práce zdaleka nekončí. Vašim fotografiím se následně věnuji několik dalších dní, kdy třídím a vybírám ty nejdůležitější a nejkrásnější momenty. Ty poté prochází kompletní postprodukcí jako je úprava, u romantických fotografií i retuš. Dodací doba se vám může zdát dlouhá, není to však proto, že by práce na jedné ze svateb trvala čtyři týdny v kuse. Ale proto, že mám přes sezónu svatebních příběhů více, třeba i dřívějšího data, tudíž mají přednost právě před tím vaším.

Jak je to s financemi?

Nabízím 3 časové rozsahy svatebních balíčků - mini, klasik a maxi. Je pouze na vašem rozhodnutí, při čem a na jak dlouho si mě budete na své svatbě přát. Pro závazné rezervování termínu je potřeba uhradit rezervační poplatek ve formě zálohové faktury. Kompletní cenovou nabídku naleznete níže.

Kdy rezervovat termín?

Čím dříve, tím lépe. Většina snoubenců hledá svého fotografa půl roku nebo i rok dopředu. Pokud jste se rozhodli právě pro mě, spojte se se mnou co nejdříve, ověřím datum a můžeme dát věci společně do pohybu. ♥

jak je to s retuší?

U romantických fotografií se věnuji retuši, která obsahuje odstranění dočasných nedokonalostí na těle jako je třeba akné, drobná poranění na kůži.

Bylo by možné zaslat všechny neupravené fotografie?

Bohužel to není možné, neboť při zachycení svatebního dne vznikne několik tisíc fotografií, ze kterého sama vybírám ty nejpovedenější a nejdůležitější. Do každé z fotografie se pak snažím předat kus sebe a svého stylu a přistupuji k tomu jako ke svému autorskému dílu. Neupravené fotografie bohužel neposkytuji.

SVATEBNÍ PŘÍBĚHY

Podívejte se na vybrané příběhy zamilovaných lidí, se kterými jsem mohla být v jejich důležitý den. ♥